KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9853075
nr 985 3075
Gouache
rysk konstnär, signerad, tältläger, 9x12
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 19:13:12
100 kr
150 kr
Gouache